Автор Тема: Профилът на Стефан  (Прочетено 79183 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен bustama

• Активен потребител
  • Публикации: 1 732
Отг: Профилът на Стефан
« Отговор #630 : сряда, 05 август 2020 г., 06:36 ч. »
Така е. В тялото бива - синьо/лилавият цвят е на лице, както и три от петте надлъжни линии. В перките обаче, слабо... Търпение.
Да издам малко детайли от кухнята. Абе на два пъти ги ловя да си се оправят сами, мъжките - женска им не трябва. :fool: Казал съм, че трети път вида ли ги и при порцелановия доктор, да ги излекува.

Неактивен malomir

• Rock'n'Roll аквадемик, аквахолик
  • Aquaportal меринджей
  • Публикации: 6 788
  • Нас. място: Варна
  • Българкият сайт за атерини
    • www.rainbowfishbg.com
« Отговор #631 : сряда, 05 август 2020 г., 19:53 ч. »
Така ти се струва. Просто борба за надмощие и лапешки закачки са това. Споко.  :drinks:
Педерастията не е разпространена при атерините...  ;)

Неактивен bustama

• Активен потребител
« Отговор #632 : сряда, 05 август 2020 г., 21:20 ч. »
Абе не зная... Застава един до друг и започват да вибрират  :D... Направо си е като при хвърляне. И това 4-5 мъжки. Поживеем - ще видим, както са казали хората. :drinks:

Неактивен bustama

• Активен потребител
« Отговор #633 : петък, 20 ноември 2020 г., 15:32 ч. »
Не съм писал скоро нищо,  няма кой знае и какво ново при мен. Снимал съм ги преди месец някъде ,сега тези двама, кото се перчат имат и цвят по коремните перки. Червени са.
https://m.youtube.com/watch?v=7s4b3swhRH8

Неактивен malomir

• Aquaportal меринджей
    • www.rainbowfishbg.com
« Отговор #634 : събота, 21 ноември 2020 г., 03:02 ч. »
Екстра са!  :drinks:

Неактивен bustama

• Активен потребител
« Отговор #635 : неделя, 03 януари 2021 г., 12:10 ч. »
За много години!
https://m.youtube.com/watch?v=PwYjTrrEAIM

Неактивен malomir

• Aquaportal меринджей
    • www.rainbowfishbg.com
« Отговор #636 : понеделник, 04 януари 2021 г., 22:10 ч. »
Абе защо са такива криви тия риби? Или така ми се струва?

Неактивен asito

• Активен потребител
  • Публикации: 1 405
    • Моите аквариуми
« Отговор #637 : вторник, 05 януари 2021 г., 20:04 ч. »
И на мен така ми изглеждат,ама си викам ,че нещо недовиждам.

Неактивен bustama

• Активен потребител
« Отговор #638 : вторник, 05 януари 2021 г., 20:49 ч. »
Има една женска верно е крива. Така си се излюпи, жал ми бе да я...другите две женски наистина имат голямото чело, ама може и така да са си, знам ли ги. А може и липсата на свежа кръв при човека, който ги е люпил да си оказва влияние, защото при два от мъжете има много леко изкривяване към опашката. Ако ми намерите свежа кръв няма ви върна.  :)
Дано тези, които се люпят при мен да са ок, ама на дали. Сега имам 7малки от декември да ги видим те как ще са. Има едно мъжко много добре върви, вижда се на видеото, на около три месеца е, май ще стане убавец.
Всъщност може и от лекарствата да е. Аз толкова ги назобих Тея риб, че... За флагилати, лекувах. За хрилни, за ракообразни с четири вида лекарства поне по два пъти от лекарство. Само като се замисля с най елементарния бактопур колко пъти сменях вода...обаче откогато съм с УВ-то няма грижи.

Неактивен asito

• Активен потребител
    • Моите аквариуми
« Отговор #639 : сряда, 06 януари 2021 г., 01:21 ч. »
Ехее,те бетер от дискуси били тея.Може и от инбридинг да е така.

Неактивен bustama

• Активен потребител
« Отговор #640 : сряда, 06 януари 2021 г., 09:49 ч. »
Всъщност са доста корави рибета. Обаче, когато вземеш болни риби, както в моя случай - докато ги излекуваш ,само проблеми. Най вече проблема бе, че не е само една болестта. Гарилангея още при пускане в мой аквариум, първото му плуване в софийска вода. Още тогава изкара прозрачни изпражнения, и се почна - еша ндх, флажил, флагелол. Накрая се излекуваха, но имаше и хрилни и ракообразни, които разкарваха патогени или там как се казва - яйца на тения. Докато сгрея, че е това мина не малко време. Стигна се до там да правя десекция на риби и под микроскоп да се убедя, че има някакви миниатюрни тении, които се разнасят от ракообразните или хрилните паразити, за това най вероятно и рибите имаха подкожни ранички... Те така. Но си заслужаваше цялата тази борба и дано да са здрави вече! Сега ми е голям кеф, като ги гледам как се бият мъжките - водят някаква странна борба и във вертикална равнина. Хоби какво да направя...занимавам си се. :D

Неактивен asito

• Активен потребител
    • Моите аквариуми
« Отговор #641 : сряда, 06 януари 2021 г., 11:45 ч. »
Ти не ги ли взе от Борис?

Неактивен bustama

• Активен потребител
« Отговор #642 : сряда, 06 януари 2021 г., 12:06 ч. »
От него, но не ми се занимава да обсъждам този човек...рубривитата ми ги внесе от Германия(негов познат), както и рибите, които поддържа са от там. Сега, кой и как ги е гледал, също не ме интересува. Кой както може, така. За мен от значение е, че ги имам, говоря за рубривитата. Много ги исках, гаритата също, но тези са с по интересно поведение. Аз март миналата година и в Испания търсех, но не открих от гаритата или рубривитата, да си взема. Пак ще ходя, живот и здраве и ще се позаитериесовам дали ги има въобще и къде да търся. Трябва свежест от някъде да дойде, щото с тези, които са при мен, няма да излязат много читави. Само да не залитна по цихлидите джуджета - щото и тях много ги харесвам.

Неактивен asito

• Активен потребител
    • Моите аквариуми
« Отговор #643 : сряда, 06 януари 2021 г., 17:03 ч. »
Не става въпрос за обсъждане,учуден съм просто,като знам цените му и скандалите за локации и рекламата,която направи по един или друг начин,че ти е продал болни риби.Ако търсиш нови видове питай Аквазона или Аквалайн да ти внесат.

Неактивен bustama

• Активен потребител
« Отговор #644 : сряда, 06 януари 2021 г., 18:44 ч. »
За това и не го обсъждам...човек с голямо самочувствие и неблагодарник! Ако го питаш ще каже, че ми е продал най-здравите риби на света. :grin: На гол тумбак, чифт пищови. Проблема е много голям при този човек и рано или късно - всеки, който има контакти с него, ще го разбере. Иначе, мерси за инфото, със сигурност ще се свържа с тях. Чакам да мине време и да се убедя, че няма повече тении или разни там плоски червеи. Понеже освен ракообразни и охлювите участват във веригата, пък при мен има много охлюв и накрая май ще се стигне и до рестарт. Та за сега, нови рибки няма да пущам.

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.