Здравей те !!! От скоро имам една двойка Микрогеофазис рамирезис и страшно мног ми харесват.Двете рибки се разбират много добре,явно ще се получи много добра двойка от тях.
Въпроса ми е следния

Когато ги купих от магазина ми казаха да им дам нещо,за да станат по пъстри и по оцветени.Само че забравих какво ми казаха да им давам.Помня че нещо звучеше,като "синио-спиралус" или нещо подобно като име

да ли е някакъв вид храна или препарат,не зная.Проблема е че не мога да си спомня какво ми каза човека да им дам,за да станат по-пъстри цветовете им
Вие знаете ли какво се дава на този вид цихлиди,за да станат по наситени цветовете им ?