Автор Тема: Бебета какаду в общ аквариум  (Прочетено 1219 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен asito

• Активен потребител
  • Публикации: 1 438
  • Нас. място: Варна
    • Моите аквариуми
Бебета какаду в общ аквариум
« : понеделник, 27 август 2012 г., 19:32 ч. »
Здравейте,днес видях че има малки апистограми какаду в аквата.В аквариума(40л) освен майката какаду,има и 13 ембер тетри.Бащата беше почти убит и сега е отделен и бере душа-дано се оправи.Пуснах сера микрон,почнах и артемия да люпя.Растения няма,само дървета и листа,преди малко нахвърлях още шума  :) Една тетра вече облажи прясна мръвка пред очите ми.Имат ли шанс малките рибета?Нямам възможност да ги отделям.Така или иначе бизнес няма да правя,но поне 5-6 бройки за мен няма ли да останат.Майката засега се грижи за малките-защитава ги,прибира ги в пещерата.Докога ще е така?След седмица сигурно и тя ще ги погне да ги яде?

Неактивен asito

• Активен потребител
  • Публикации: 1 438
  • Нас. място: Варна
    • Моите аквариуми
Отг: Бебета какаду в общ аквариум
« Отговор #1 : понеделник, 27 август 2012 г., 20:18 ч. »
Мъжката умря.Не виждам от какво-на едно място имаше една червена точка и това е.А и женската е два пъти по-дребна.Как ги убиват ми е много чудно?Дали пък не е било болест,но пък чак такова съвпадение,а и мъжката рибка си беше много  добре.

Неактивен Desidy

• Активен потребител
  • Публикации: 156
Отг: Бебета какаду в общ аквариум
« Отговор #2 : вторник, 28 август 2012 г., 09:35 ч. »
Здравей,
в общия не мисля, че ще оцелеят, но може да пробваш да ги отделиш в пластмасова родилка /като тези, които се използват за живородки/. Дано все пак имаш късмет .
Поздрави!
12л Бета
30л Раци джуджета и ред чери

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.