Соленоводна акваристика > Вашите соленоводни аквариуми

профилът на hahyhihi

<< < (2/4) > >>

hahyhihi:
Мерси на всички за хубавите думи  :clapping:
Ами аквариума си е от стъкло , но просто на мен ми харесва винаги да е кристално чист .Аз чистя и задното стъкло ,въпреки че доколкото съм гледал колегите го оставят да се покрие с коралин .Снимки имам много но изглеждат толкова зле че ме е срам да ги кача .Това което много ме дразни  е огромния син танг (над 15 см ) който е първата солена рибка която съм купил (преди 2 години), рибката си е много хубава но стой супер неестествено огромна в аквариума ! Стартирането не беше проблем защото имам и друг морски аквариум та почнах да мешам водата от единия в другия, а и имах много живи камъни . Тези дни ще Ви покажа и другия ми аквариум - само камъни и грубияни  :lol:
Ако не се сметне за реклама искам да изкажа специални благодарности на :
Сашо Шушлин за изработката на аквариума , стоиката и съмпа !
Марио от магазин Аквасвят за пускането на аквата , подредбата и стабилизирането му !
Мишо Калкана за рибите и коралите вътре ! И не на последно място на Кимбаиците и Наско от Дискус за бвзценните съвети !

Divane:
щам те дразни голямата рибка, защо не я замениш за друга? Мисля,че има хора,които биха били доволни да вземат вече пораснало рибоче ;)

Boby_:
Стига де, на клипчето тангът е много симпатичен. :) Много добре се вписва. Трябва ти по-голям аквариум, не по-малки риби. :D

JIX:
Браво! Много хубав ти е аквариума. :up:
пп. Не е за вярване колко бързо навлизат соленоводните аквариуми у нас...Бравос :).

Ha7eR:
Здрасти Христо,
Радвам се че реши да покажеш този страхотен аквариум и синия кит в него :)
Ще се радвам да пуснеш снимки и на аквариума с гадовете има какво да се види и там...

Поздрави Мартин! (момчето с гобитата)

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия