Соленоводна акваристика > Вашите соленоводни аквариуми

Солен профил на Kratun

<< < (2/41) > >>

Kratun:
Солен, сладък - все е мокър.
Тепърва ще показвам снимки.



Дежурно осветление с LED-лента от Вили. Призрачно, та чак децата се почувстваха в семейство Адамс.

raiko:
Да ме беше предупредил навреме, че ще "обръщаш резбата"!!! :D
Щях да ти донеса малко скумрийки от беломорието. :tongue2:

Divane:
Ааа в скоро време няма начин да се заразя повече от бракично. Имам имунизация. :crazy:

Kratun:

--- Цитат от: raiko на вторник, 21 септември 2010 г., 00:04 ч. ---
Да ме беше предупредил навреме, че ще "обръщаш резбата"!!! :D
Щях да ти донеса малко скумрийки от беломорието. :tongue2:

--- Край на цитата ---

Райко, ти не знаеше ли? Мисля, че всички, които ме познават, са знаели за "обръщането на резбата".
Само ти не си разбрал. Споко! Имаш още време. :dance3:

malomir:
Както се казваше в един небезизвестен български филм, "човек като наближи 40 -те и започва да прави глупости"... ;)

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия