Соленоводна акваристика > Вашите соленоводни аквариуми
Солен профил на Kratun
Kratun:
Солен, сладък - все е мокър.
Тепърва ще показвам снимки.
Дежурно осветление с LED-лента от Вили. Призрачно, та чак децата се почувстваха в семейство Адамс.
raiko:
Да ме беше предупредил навреме, че ще "обръщаш резбата"!!! :D
Щях да ти донеса малко скумрийки от беломорието. :tongue2:
Divane:
Ааа в скоро време няма начин да се заразя повече от бракично. Имам имунизация. :crazy:
Kratun:
--- Цитат от: raiko на вторник, 21 септември 2010 г., 00:04 ч. ---
Да ме беше предупредил навреме, че ще "обръщаш резбата"!!! :D
Щях да ти донеса малко скумрийки от беломорието. :tongue2:
--- Край на цитата ---
Райко, ти не знаеше ли? Мисля, че всички, които ме познават, са знаели за "обръщането на резбата".
Само ти не си разбрал. Споко! Имаш още време. :dance3:
malomir:
Както се казваше в един небезизвестен български филм, "човек като наближи 40 -те и започва да прави глупости"... ;)
Навигация
Преминаване към пълната версия