Автор Тема: Подарявам: Подарявам 3бр Пангас  (Прочетено 275 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен frankennstein

• Регистриран потребител
  • Публикации: 0
Подарявам: Подарявам 3бр Пангас
« : неделя, 11 април 2021 г., 17:50 ч. »
Населено място: София

Предмет на обявата: Подарявам 3бр Пангас-чета, закупени преди два дни. Както повечето новобранци в това хоби, първо купуваме и после четем, се оказа че в магазина са ми продали рибки, които са тотално не за моя аквариум, въпреки че детайлно описах с какво разполагам като оборудване. Имам 25л аквариум с други 4 рибки, пангас-а ми се стори интересна риба, но в последствие разбрах, че са му необходими минимум 300л аквариум, за да расте здрав. Освен това са изключително подвижни и се стряскат от най-малкия шум и за два дни вече прекопаха няколко пъти аквариума. Опасявам се, че няма да се справя с отглеждането им в такъв литраж, поради тази причина подарявам и трите пангас-а на някого, който ще се грижи правилно за тях. Предпочитам предаването да стане на място, в София. Ако имате други рибки, които обмисляте да подарите, също е вариант, но не държа на нещо насреща, просто търся вариант да спасим рибоците.

Начин за връзка: лично съобщение или email

Цена:

Коментари и допълнителни условия:

Снимки:

Неактивен cinkler67

• Регистриран потребител
  • Публикации: 0
Отг: Подарявам: Подарявам 3бр Пангас
« Отговор #1 : сряда, 19 май 2021 г., 09:34 ч. »
Пангасите още ли са у вас . Ако са в добро здраве , аз имам условия да ги взема.
Пишете ми на swisspodia@abv.bg

Поздрави
Пламен

Неактивен kavdanski

• Активен потребител
  • Публикации: 24
  • Нас. място: Костинброд
  • Пуна фута тругуние ! :D
Отг: Подарявам: Подарявам 3бр Пангас
« Отговор #2 : понеделник, 07 юни 2021 г., 20:25 ч. »
Населено място: София

Предмет на обявата: Подарявам 3бр Пангас-чета, закупени преди два дни. Както повечето новобранци в това хоби, първо купуваме и после четем, се оказа че в магазина са ми продали рибки, които са тотално не за моя аквариум, въпреки че детайлно описах с какво разполагам като оборудване. Имам 25л аквариум с други 4 рибки, пангас-а ми се стори интересна риба, но в последствие разбрах, че са му необходими минимум 300л аквариум, за да расте здрав. Освен това са изключително подвижни и се стряскат от най-малкия шум и за два дни вече прекопаха няколко пъти аквариума. Опасявам се, че няма да се справя с отглеждането им в такъв литраж, поради тази причина подарявам и трите пангас-а на някого, който ще се грижи правилно за тях. Предпочитам предаването да стане на място, в София. Ако имате други рибки, които обмисляте да подарите, също е вариант, но не държа на нещо насреща, просто търся вариант да спасим рибоците.

Начин за връзка: лично съобщение или email

Цена:

Коментари и допълнителни условия:

Снимки:

Здравейте.

Разполагам с 800л. аквариум, който ще им бъде перфектен дом.
Ако все още са налични, пишете на лично да се разберем. Ще дойда да ги взема.
Няма не мога - има мързи ме!

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.