Автор Тема: къде да откри инфо за red parrot (червен папагал)  (Прочетено 4839 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен Asen

• Активен потребител
  • Публикации: 536
  • Нас. място: София/Габровица
  • Северума ми е много по- от Северума ти...
    • Профилът на Asen
Отг: къде да откри инфо за red parrot (червен папагал)
« Отговор #30 : събота, 19 януари 2013 г., 12:59 ч. »
Аз съм против. Против съм и Барбусите. Против съм и Папагалите, нека да е ясно.
Просто днес съм им "адвокат за един ден"  :)
Въпроса е там, че за всякакви други риби има, а за Папагалите не. И от там вече започват мъките и за рибите и за хората които ги отглеждат. Откъде да науча аз, примерно, че той горкия не може да се храни пълноценно. Верно е, има специализирани храни за тях. Но в случая на stermo се отглеждат с Астронотуси, Скаларии, Терори имаше по едно време. И кво се получава?!?
Ако имаше откъде да види, за какво става дума, може би наистина би се замислил, а може и би не  :D
За Пангаса - ОК, обичам да знам какво ям  :grin:
Сивото и на мен не ми пречи, даже тоя сезон беше на мода  :grin:. Папагала не е кръстоска от сиви рибки  :grin:
Обобщено, ние се разбрахме, че за едно и също става дума, но нали ти казах, Папагала е нарочен за "по-по-най", а такава класация за нещо което отричаш и не харесваш е малко  :down:.
Лично мнение, не ангажирам никои.
Ах, имам си една мечта! С модераторството свързана е тя...
Къде си Грейтчен ти сега...? И ти ли се покри в пещера...?

Неактивен stermo

• Активен потребител
  • Публикации: 276
  • Нас. място: гр. Монтана
  • 0884 86 77 86
Отг: къде да откри инфо за red parrot (червен папагал)
« Отговор #31 : събота, 19 януари 2013 г., 21:59 ч. »
Трябва да има профил на папагалите, толкова подробен колкото е възможно.
Дали за обща култура, или за това някой четейки за тях на момента да прецени, че не трябва или трябва да гледа тази риба, но дано модераторите да се вразумят и да изпишат квото знаят за тези риби - всеки има глава на раменете и сам да си прецени кво да прави.
Се пак сайта е за водните обитатели, а не за вкарване в правият път на потребителите според преценката на самите модератори.  :surrendered: Поздрави на всички който се включиха в темата

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.